DVA GOLA HRVATSKOG MAJSTORA / Show Budimira protiv hit momčadi prvenstva: Ipak, čudesni gosti sve su uspjeli preokrenuti

Budimir je zabio dva gola hit-momčadi ove sezone španjolskog prvenstva

4.11.2023.
15:36

U prvoj subotnjoj utakmici 12. kola španjolskog prvenstva susreli se su se momčadi Osasune i Girone.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo

BLIŽI SE KRAJ /

Novi šamar za našeg Luku: Dok se Modrić nada boljim danima, Kraljevi već imaju spremnu novu 'desetku'

Girona, hit-momčad ove sezone u La Ligi koja je bodovno izjednačena s prvoplasiranim Real Madridom, povela je u 16. minuti pogotkom Ivana Martina.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Desetak minuta kasnije Osasuna je izjednačila, iz odbijanca je pogodio povratnih u hrvatsku reprezentciju Ante Budimir.

S rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme, a u 55. je Budimir zabio drugi gol za vodstvo Osasune.

No, Girona je preokretom u režiji Ukrajinaca došla do sva tri boda. Prvo je u 71. minuti Artem Dovbik iz neposredne blizine poslao loptu u mrežu za 2-2, da bi isti igrač asistirao sunarodnjaku Viktoru Cigankovu za 3-2 u 80. minuti. Konačnih 4-2 postavio je Aleix Garcia u 90. minuti.

Girona je pobjedom privremeno zasjela na prvo mjesto s 31 bodom, tri više od drugoplasiranog Real Madrida. Osasuna je s 13 bodova na 11. poziciji.