BUDIMIR POGOTKOM OSIGURAO BOD OSASUNI: / Vatreni u Bilbau zabio svoj sedmi ovosezonski pogodak

8.5.2021.
23:25

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir donio je bod svojoj Osasuni na gostovanju u Bilbau kod Athletica, gdje je momčad iz Pamlone odigrala 2:2.

Athletic je dvaput vodio, a Osasuna se dvaput vraćala. Domaći su poveli već u prvoj minuti pogotkom Jona Morcilla. U 12. minuti izjednačio je srpski veznjak Darko Brasanac, da bi u 62. minuti novu prednost Baskima donio Oihan Sancet.

Konačnih 2:2 postavio je Ante Budimir u 89. minuti, pogotkom glavom na ubačaj Enrica. Hrvatskom reprezentativcu je to sedmi pogodak u ovoj sezoni La Lige.

Osasuna je sa 41 bodom na 12. mjestu i osiguranim prvoligaškim statusom, dok je Athletic na osmoj poziciji sa 46 bodova.