OPASNA EKIPA / Brozoviću 90 minuta u suverenoj pobjedi Al Nassra, a impresionirao je Cristiano Ronaldo s dva pogotka i asistencijom

Gosti nisu imali izgleda

29.8.2023.
23:02

Al Nassr povezao je dvije uvjerljive pobjede nakon lošeg ulaska u sezonu. Na domaćem terenu s 4-0 pregazili su Al Shabab, a hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta za domaći sastav.

IZGLADILI ODNOSE /

Bio je potjeran iz reprezentacije na Svjetskom prvenstvu u Kataru, a sada je opet dobio poziv: 'S njim nije bilo problema'

Junak dvoboja bio je Cristiano Ronaldo koji je zabio dva pogotka iz jedanaesterca, a za 3-0 asistirao je Maneu. U drugom dijelu dosuđen je i treći kazneni udarac za Al Nasrr, međutim nije ga izveo Ronaldo. On je taj zadatak prepustio momčadskom kolegi, ali Ghareeb je promašio, a konačan rezultat postavio je Al Ghannam u 80. minuti.

U idućem kolu, Brozović i ekipa idu na gostovanje kod slabašnog Al Hazema.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.