BROZOVIĆ NAKON UTAKMICE DOBIO NEOČEKIVANU PORUKU NA HRVATSKOM, JAVIO SE I ĆORLUKA: / 'Majstore!'

6.2.2021.
10:42

Inter je u petak u prvoj utakmici 21. kola na gostovanju sa 2:0 pobijedio Fiorentinu, a drugi gol za pobjedničku momčad je zabio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić

Prvi gol na utakmici pao je u 31.minuti, a strijelac je bio Barella. Perišić je povećao na 2:0 u drugom poluvremenu u 52. minuti. Perišić je igrao do 80. minute kada je zamijenjen, a cijeli je susret u redovima Inter odigrao i hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

PERIŠIĆ JE NAKON JUČERAŠNJEG POGOTKA HEROJ INTERA: /

'Ivan je konačno Grozni, navijači vole ovu tvoju verziju'

Čestitao i Ćorluka

Broz je bio standardno dobar u veznoj liniji Intera, a nakon utakmice na svom se Instagramu pohvalio s nova tri boda.

Čestitao mu je bivši kolega iz redova Vatrenih Vedran Ćorluka koji mu je poručio da je "Doktor", a dobio je i neočekivanu poruku od suigača Nicola Barelle.

Barella mu je na hrvatskom poručio: "MAJSTORE!"

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.