ERA BEZ KANEA / Remi u gradskom derbiju: Perišiću petnaestak minuta u golijadi

Počela je Tottenhamova era bez Harryja Kanea

13.8.2023.
17:29

U prvom nedjeljnom dvoboju prvog kola engelske Premier lige Brentford i Tottenham Hotspur su osvojili po bod odigravši 2-2.

RAPSODIJA /

Najbogatiji klub na svijetu i ove sezone misli ozbiljno: U prvoj utakmici sezone utrpali pet komada

RAPSODIJA /

Poveo je Tottenham u 11. minuti golom Romera na asistenciju Maddisona, da bi domaći odgovorili s dva pogotka; u 26. minuti je Mbuemo realizirao kazneni udarac, a u 36. minuti je Wissa donio prednost Brentfordu. U četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog dijela Emerson Royal je izjednačio na 2-2, ponovno na asistenciju Maddisona.

Ivan Perišić je za Tottenham igrao od 75. minute i bio vrlo aktivan, ali promjene rezultata nije bilo.

Od 17.30 sati u derbiju kola sastaju se Chelsea i Liverpool.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.