BRANIČ RIJEKE U EUFORIJI NAPRAVIO NEVJEROJATNU GLUPOST: / Bijeli se skoro pogušili u svlačionici, igrači panično bježali van

Nakon osvajanja petog Kupa izazvali su incident

22.5.2019.
23:07
Screenshot

Nogometaši Rijeke burno su proslavili osvajanje Kupa. Nakon što su Dinamo pobijedili s 3:1 u susretu odigranom u Puli slavlje se nakon terena preselilo u svlačionicu.

A tamo je došlo do nevjerojatnog incidenta. Gol.hr javlja da je branič DarioŽuparić napravio nevjerojatnu glupost. Naime, počeo je po svlačionici prskati s vatrogasnim aparatom. Ubrzo se počeo širiti dim, a igrači Rijeke počeli su bježati van s majicama na licu kako se ne bi pogušili.

RIJEČANI PRIMAJU ČESTITKE: /

Oglasio se i Jeličić! Jedna poruka posebno će zaboljeti sve kojima su Modri u srcu

Nestalo struje

To je uzrokovalo aktivaciju protupožarnog alarma zbog čega je nestalo struje na stadioni. Riječani su se na kraju morali tuširati u Dinamovoj svlačionici.

Bilo je ovo, inače, fantastično finale i zaslužena pobjeda Rijeke koja je po peti put osvojila 'Rabuzinovo sunce', pri čemu drugi put u posljednje tri sezone, dok je Dinamo u svom 22. finalu doživio sedmi poraz.

Golove u pobjedi Rijeke zabili su Antonio Čolak (13), Tibor Halilović (40) i Zoran Kvržić (84), dok je strijelac za Dinamo bio Mislav Oršić u 63. minuti. Dinamo je u 73. minuti imao jedanaesterac za izjednačenje, no Simon Sluga je fantastično obranio udarac Daniju Olmu.