UVJERLJIVO SLAVLJE / Bradariću 68 minuta u porazu od Jurićevog Torina, Vlašić izvan zapisnika

U susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je na gostovanju pobijedio Salernitanu sa 3-0

18.9.2023.
20:47

U susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić je na gostovanju pobijedio Salernitanu sa 3-0 ostvarivši drugu pobjedu ove sezone.

LIGA NACIJA /

Gračan objavio popis igračica za Rumunjsku i Slovačku

Golove za goste zabili su Alessandro Buongiorno (15) i Nemanja Radonjić (41, 50).

Za domaći sastav je do 68. minute igrao Domagoj Bradarić, dok hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nije nastupio za Torono, nije ga bilo niti na klupi.

Zanimljivo, bila je to već peta Torinova pobjeda na zadnjih šest gostovanja u Serie A, dok je Salernitana upisala prvi domaći poraz u zadnjih devet susreta.

Večeras se još sastaju Verona i Bologna.

Torino je ovom pobjedom napredovao na sedmo mjesto sa sedam bodova, pet manje od lidera Intera, dok je Salernitana na 19. poziciji s dva boda. Začelje drži Empoli koji je u prva četiri kola upisao četiri poraza.