HRVATI U INOZEMSTVU / Bivši hajdukovac asistent u Italiji, Majer zamijenjen u bitnoj pobjedi Rennesa

Bivši igrač Hajduk i mlade hrvatske reprezentacije Domagoj Bradarić odigrao je čitav susret za Salernitanu te je bio asistent za drugi pogodak u 3-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Monze u susretu 24. kola talijanskog prvenstva

26.2.2023.
18:07

Domagoj Bradarić u 65. minuti je prošao po lijevoj strani, njegov ubačaj u kazneni prostor gostujuća obrana nije uspjela raščistiti pa je na loptu natrčao Kastanos i preciznim udarcem zatresao mrežu.

I ŠTO SADA? /

Hajdukovce nakon debakla na Maksimiru dočekala odluka koja im je stvorila neočekivano velike probleme

Salernitanu je u prednost lijepim udarcem doveo Coulibaly u 62. minuti, a konalni rezultat postavio je veteran Candreva pospremivši jedan odbijanac u mrežu u 71. minuti.

Salernitana je 16. na ljestvici sa 24 boda, sedam više od 18. Verone koja se nalazi u zoni ispadanja, dok je Monza 11. sa 29 bodova.

Majer igrao u bitnoj pobjedi Rennesa

U susretu 25. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je na gostovanju pobijedio Nantes sa 1-0 ostavši u igri za plasman u Ligu prvaka.

Pogodak odluke zabio je Jeremy Doku u 19. minuti. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer igrao je za domaći sastav do 64. minute.

Rennes se ovom pobjedom vratio na peto mjesto sa 46 bodova, četiri manje od Monaca i Lensa, na trećoj i četvrtoj poziciji. Na prva dva mjesta su PSG sa 57 i Marseille sa 52 boda, a upravo će ova dva kluba večeras igrati na Velodromeu.

Važne bodove je dohvatio i Ajaccio koji je u derbiju začelja prekoretom slavio protiv Troyesa sa 2-1. Mama Balde je doveo goste u vodstvo u 23. minuti, no rezultat su okrenuli Youcef Belaili (6211m) i Mounaimi El Idrissy (68).

Prvom pobjedom u zadnja četiri kola i tek drugom u zadnjih devet kola, Ajaccio je skočio na 17. mjesto sa 21 bodom, koliko ima i Auxerre koji se nalazi u zoni spasa stepenicu više.