Boško Balaban i danas radi isto što i u Dinamu!

Bivši napadač Dinama i hrvatske reprezentacije već je pomalo zaboravljen u domovini, ali i dalje zabija u Grčkoj.

14.3.2011.
11:38

Panionios je u 26. kolu Grčkog prvenstva ugostio Larissu te je do 62. minute imao lijepu prednost od 2:0. U tim trenucima gosti su smanjili, a malo potom u igru je ušao 'slavni' Dinamov napadač kojeg pamtimo upravo po povremenim bljeskovima prilikom njegovog drugog (2002-2003.) i trećeg dolaska u Dinamo (2007. - 2009.)

Baš kao što je igrao tada, 32-godišnji Boško 'operira' i danas. Nema ga, miruje, a onda uđe i zabije neki lijepi gol kojim osvoji simpatije navijača i trenera.

U susretu protiv Larisse ušao je u 72. minuti te pet minuta kasnije zabio lijep gol iz slobodnog udarca, kojem je, doduše, kumovalo i loše postavljanje gostujućeg vratara. Bio je to Boškov četvrti gol ove sezone iz 23. nastupa. Od toga je 18 puta bio u prvom sastavu.