PRONAŠAO 'KRIVCE' / Bjelica nakon kiksa opleo po sucima: 'Nisam presretan suđenjem, ali mi smo preslabi da na to utječemo...'

Ovim remijem drugi Osijek se bodovno poravnao s vodećim Dinamom, oba sastava imaju po 54 boda, ali Dinamo uz utakmicu manje

13.3.2022.
19:59
Davor Javorovic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka i Gorice u posljednjem su dvoboju 27. kola Prve HNL odigrali 0-0. U prvom poluvremenu najveću priliku za Osijek imao je donedavni igrač Gorice Lovrić koji u 19. minuti nije iskoristio loše ispucavanje gostujućeg vratara Kotarskog, s 20-ak metara pucao je prema praznim vratima, ali lopta je prohujala pored vratnice.

Nekoliko minuta potom najbolju priliku za Goricu imao je Atiemwen, njega je sjajno proigrao Golubickas, napadač gostiju našao se sam pred vratarom Ivušićem, no nije ga uspio i svladati.

Bjelica: 'Nisam presretan suđenjem'

Ovim remijem drugi Osijek se bodovno poravnao s vodećim Dinamom, oba sastava imaju po 54 boda, ali Dinamo uz utakmicu manje. Utakmicu je po njezinu završetku prokomentirao trener Osijeka, Nenad Bjelica.

NOVO IZNENAĐENJE /

Nakon Rijeke, kiksao i Osijek: Dinamo ostaje na vrhu, Bjelica u Gorici uzeo samo bod

"Naše slabije prvo poluvrijeme. Bili smo prespori u duelima, srijeda i Kup utakmica s Rijekom je ostavila traga. Dali smo Gorici previše prostora. Drugo poluvrijeme je potpuno pripalo nama, nisu nam prešli centar. Zaslužili smo pobjedu, ali nije išlo'', rekao je trener Osijeka Nenad Bjelica pa je dodao:

''Nisam presretan suđenjem. Nisam presretan sudačkim kriterijem, sudačkom nadoknadom. Preslabi smo da na to utječemo, ali borit ćemo se s tim koliko možemo. Mojim dečkima čestitam, teško je bilo. Vidjeli ste Rijeku s Dragovoljcem. Bilo je teško u prvom poluvremenu dok nismo uhvatili pravi ritam, ali nažalost nismo došli do pobjede."