BIZARNI INCIDENT: / Drastična kazna za trenera nakon nedjeljne lakrdije

24.2.2016.
11:48
AFP, PATRIK STOLLARZ

Dortmunđani su u 22. kolu Bundeslige kao gosti svladali Bayer s 1:0, a nakon utakmice se više pričalo o neuobičajenoj situaciji iz drugog poluvremena. Sudac Felix Zwayer ušao je u sukob s trenerom domaće momčadi koji je odbijao otići na tribine nakon što je isključen. Zwayer je na to odgovorio prekidom utakmice na 15 minuta.

Kažnjen i Völler

Zašto je Schmidt tvrdoglavo odbijao napustiti klupu objasnio je hrvatski reprezentativac i član Bayera Tin Jedvaj, a premda se 48-godišnji stručnjak ispričao, kaznu nije izbjegao. U sljedeće tri utakmice tako neće moći voditi Apotekare s klupe.