OVO SE ISPLATI VIDJETI / Bizarna utakmica slavne Liverpoolove nogometašice. Zabila savršen hat-trick autogolova i izašla već u prvom poluvremenu

Noćna mora počela je već u petoj minuti kada je u svoju mrežu glavom skrenula jedan centaršut s lijeve strane

21.2.2022.
8:17
Screenshot

Obrambena igračica Liverpoola i reprezentativka Novog Zelanda, Meikayla Moore, postala je svjetski hit, ali iz sasvim pogrešnih razloga. Naime, slavna nogometašica engleskog velikana postigla je savršeni hat-trick na utakmici svog Novog Zelanda protiv SAD-a.

Noćna mora počela je već u petoj minuti kada je u svoju mrežu glavom skrenula jedan centaršut s lijeve strane. Samo minutu kasnije zabila je novi autogol, a tada je nogom poslala u gol centaršut s desne strane. Hat-trick je kompletirala u 36. minuti kada je centaršut s desne strane opet nogom preusmjerila u gol.

Autogolove pogledajte OVDJE, OVDJE i OVDJE.

Moore na kraju nije mogla izdržati poluvrijeme do kraja i zamijenjena je u 40. minuti, a njezine suigračice na kraj su primile još dva gola i SAD je slavio s 5:0.