HRVATI DILJEM EUROPE / Bivši dinamovac zabio Partizanu, Vida za AEK, Sučiću dvije asistencije

Vodeći Salzburg sada ima 44 boda, pet više od drugog Sturma koji će u nedjelju gostovati kod Tirola

24.2.2024.
19:49

Nekadašnji igrač Dinama i Zagreba, Damir Šovšić, zabio je kazneni udarac kako bi ublažio poraz Radnika (1:2) protiv Partizana, vodeće momčadi u elitnom razredu srpskog nogometa.

PODJELE BODOVA /

Bjelica i Juranović ispustili bodove, svi Hrvati remizirali u Bundesligi

U Grčkoj je Domagoj Vida bio strijelac za svoj AEK na gostovanju kod Lamie (1-3).

Hrvatski veznjak Luka Sučić bio je dvostruki asistent u 7-0 (4-0) domaćoj pobjedi Salzburga protiv Austrije iz Lustenaua u susretu 20. kola austrijskog prvenstva.

Sučić, koji je igrao do 66. minute, asistirao je za prvi gol na utakmici Fernandu u 4. minuti i za peti pogodak kojega je u 54. minuti postigao Gloukh. Roko Šimić ušao je u igru za Salzburg u 66. minuti.

Vodeći Salzburg sada ima 44 boda, pet više od drugog Sturma koji će u nedjelju gostovati kod Tirola, a 10 više od trećeg LASK-a koji je iznenađujuće izgubio na svom terenu od Wolfsbergera sa 0-1 (0-1). Marin Ljubičić u tom je susretu odigrao svih 90 minuta za LASK.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.