KORAK DO TROFEJA / Dvoboj Hrvata u četvrtfinalu: Bišćan teško poražen, Brozoviću asistencija

Al-Nassr našeg Marcela Brozovića je slavio kod Al-Shababa kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Bišćan.

11.12.2023.
21:09

Odigrane su tri od četiri utakmice četvrtfinala saudijskog Kupa kraljeva, a u polufinale su prošli Al-Khaleej, Al-Hilal te Al-Nassr. Posljednja četvrtfinalna utakmica igra se sutra kada će od 15:45 snage odmjeriti Al-Faisaly i Al-Ittihad.

KRATKO I JASNO /

Bjelica najavio Real: 'Za mene kao Hrvata, Modrić je najbolji'

Al-Khaleej je slavio kod Abhe 2:1, a Al-Hilal je pobijedio Al-Taawoun 3:0.

Yannick Carrasco propustio je u 15. minuti dovesti domaćina u vodstvo kada je s bijele točke promašio cijeli gol. Gosti su promašaj naplatili već dvije minute kasnije kada je za 0:1 zabio Seko Fofana.

Carrasco je u 24. asistirao, a Carlos Junior zabio za 1:1, ali je Al-Nassr do kraja poluvremena zabio još dva gola. Prvo je u 28. minuti zabio Sadio Mane na asistenciju Otavija, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Abdulrahman Ghareeb zabio je za 1:3 na asistenciju Brozovića.

Cristiano Ronaldo je u 74. minuti povisio na 1:4, Hattan Bahebri je u 90. smanjio na 2:4, da bi Mohammed Khalil Marran u šestoj minuti sudačke nadoknade zabio za konačnih 2:5.

Brozović je igrao do 84. minute kada ga je zamijenio Abdulmajeed Al-Sulaiheem.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice