NAJVEĆI TRAGIČAR / Bio je do prije nekoliko dana heroj nacije, a sada mu policija čuva kuću od bijesnih navijača

Kamara je promašio penal za prolazak u osminu finala afričkog Kupa nacija

21.1.2022.
10:01
Twitter

Reprezentacija Ekvatorijalne Gvineje porazila je u četvrtak Sierra Leone s 1-0 i izborila plasman u plasman u osminu finala afričkog Kupa nacija.

JEDINSTVEN SLUČAJ /

Kaotična utakmica u Afričkom kupu nacija: Sudac napravio neviđeni show na kraju

Pogodak odluke zabio je Pablo Ganet u 38. minuti. Ekipa Sierra Leonea je u 85. minuti mogla izjednačiti, a tim bodom bi vrlo vjerojatno prošla dalje kao jedna od trećeplasiranih ekipa, no Kei Kamara nije realizirao jedanaesterac.

Od heroja do tragičara

To su navijači u Sierra Leoneu jako teško prihvatili i okrenuli se protiv Kamare, a mediji javljaju da je situacija toliko ozbiljna da policija čuva njegovu kuću.

Bijesni navijači krenuli su na Kamarinu u kuću kako bi napali njega i njegovu obitelj, no na sreću nije došlo do sukoba jer ih je policija uspjela spriječiti.

Kei Kamara

Kamara i ostali reprezentativci bili donedavno su heroji nacije nakon što su senzacionalno osvojili bod protiv Alžira i Obale Bjelokosti na Kupu nacija, no doživjeli su poraz u ključnom trenutku i odmah se sve okrenulo protiv njih.

[PROMO] Zavrti kolo besplatnih vrtnji na Arena casinu i preuzmi svoj poklon!