MILWALLU PUNI PLIJEN / Bilićev Watford s igračem manje ostao praznih ruku na svom terenu, Nane se udaljio od samog vrha tablice

26.12.2022.
16:01

Engleski drugoligaš Watford, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, poražen je u ponedjeljak kod kuće u utakmici 24. kola Championshipa, bolji sa 2-0 bio je Millwall.

LUDI POČETAK BOXING DAYA /

Tottenham gubio 0:2 pa spasio bod na gostovanju kod Brendforda. Kane postavio rekord, Perišić odigrao cijelu utakmicu

Poveli su gosti golom Voglsammera u 22 minuti, a onda je Watford u 38. minuti ostao bez igrača nakon što je Kamara dobio crveni karton. Momčad Slavena Bilića se branila do 83. minute kada je na 2-0 za Millwall podigao Flemming.

Nakon ovog poraza Watford je četvrti na ljestvici sa 37 bodova, dok je Millwall na šestom mjestu sa dva boda manje. Prvi je Burnley sa 47 bodova.