BILIĆ BACIO NAVIJAČE U TRANS: / Nižu se hvalospjevi na račun bivšeg izbornika - 'Je*eno obožavam tog čovjeka'

WBA je osvojio 83 boda, deset manje od Leeds Uniteda koji je osvojio prvo mjesto

22.7.2020.
22:55

Bivši izbornik hrvatske reprezentacije Slaven Bilić vratio je momčad West Bromwich Albiona u englesku Premier ligu osvojivši drugo mjesto u Championshipu, drugom razredu engleskog klupskog nogometa.

LUDNICA NA OTOKU, BILIĆ IZBORIO PREMIER LIGU: /

Legenda Vatrenih u dramatičnoj završnici prvenstva odvela WBA među elitu

Bilićevoj momčadi je u posljednjem kolu za to dovoljan bio domaći remi 2-2 protiv Queens Park Rangersa, jer je trećeplasirani Brentford na svom terenu poražen sa 1-2 od Barnsleyja, koji je unatoč pobjedi ispao u treću ligu.

Kiksali i suparnici

Queens Park Rangers je na Hawthornesu poveo pogotkom Manninga u 34. minuti. Diangana je u 44. minuti izjednačio, a u 50. minuti je West Bromwich Albion preokretom došao do vodstva za koje je strijelac bio Robinson. Mogli su domaći igrači doći do uvjerljivije prednosti, ali nisu imali preciznosti u nekoliko izglednih situacija, za što je kazna stigla u 61. minuti, kad je na 2-2 izjednačio Eze.

Slaven Bilić slavi pogodak protiv QPR-a

Bio je to i konačan rezultat utakmice, ujedno 17. neodlučeni ishod Bilićeve momčadi u ovoj sezoni. WBA je osvojio 83 boda, deset manje od Leeds Uniteda koji je osvojio prvo mjesto u Championshipu i tako osigurao povratak u Premier ligu nakon 16 godina.

Očekivano, fanovi su putem društvenih mreža pozdravili ovaj podvig i čestitali Biliću.