'BILI SMO BRILJANTNI. ZNALI SMO KOLIKO SMO DOBRI': / Sterling oduševljen nakon prolaska na Final Eight

'Energija, strast, to smo večeras pokazali'

7.8.2020.
23:43

Nogometaši Manchester Cityja probili su se u u petak navečer četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnoj utakmici odigranoj pred praznim tribinama stadiona Etihad svladali gostujući Real Madrid sa 2:1 (1:1), istovjetnim rezultatom kojim su slavili i u prvoj utakmici odigranoj prije pet mjeseci u Španjolskoj.

[VIDEO] MAN CITY - REAL 2:1 /

(Ukupnih 4:2): Građani u četvrtfinalu Lige prvaka, Gabriel Jesus junak, Varane tragičar

City je odigrao fantastičnu utakmicu

City je odigrao fantastičnu utakmicu, ali je oba gola zabio nakon nevjerojatnih pogrešaka Raphaela Varanea koji je pružio najgoru predstavu svoje karijere. Francuski stoper je u 9. minuti izgubio loptu u svojem šesnaestercu od Gabriela Jesusa, junaka dvoboja, i omogućio Sterlingu da zabije u prazan gol, a u 68. je katastrofalno reagirao na jednu dugu loptu i Gabriel Jesus je zabio za 2:1.

"Energija, strast, to smo večeras pokazali... Ovo je natjecanje u kojemu toliko želimo biti dobri i kad ovako igramo onda nas je jako teško pobijediti. Bili smo briljantni. Znali smo koliko su dobri, ali smo svjesni i koliko smo mi dobri. Kad ovako igramo onda nas je teško pobijediti. Utakmicu je presudila naša trka. Stiskali smo ih od prve minute, puhali im za vratom i golove smo dali iz presinga. Presretan sam", rekao je Sterling nakon utakmice, prenosi njegove riječi britanski tabloid The Sun.

Građani će sljedećeg tjedna u Lisabonu na Final Eightu igrati protiv Lyona koji je izbacio Juventus.