VESELO / BiH pobijedila Lihtenštajn, Fanaticosi bakljama prekinuli utakmicu: 'Savez, napolje'

Najupečatljiviji trenutak današnje utakmice dogodio se u 50. minuti kada su bosanskohercegovački navijači bakljadom prekinuli dvoboj uz povike 'Savez, napolje'

13.10.2023.
23:39

izbornik Bosne i Hercegovine Savo Milošević mandat na klupi Zmajeva započeo je danas gostujućom pobjedom 2:0 protiv Lihtenštajna u sedmom kolu supine J kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Njemačkoj 2024. godine. Golove za BiH postigli su Amar Rahmanović i Miroslav Stevanović.

KVALIFIKACIJE ZA EP 2024. /

Francuska, Belgija i Portugal osigurali nastup u Njemačkoj: Čudesni Mbappe oduševio svijet

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Oba gola vidjeli smo u prvom dijelu. Najupečatljiviji trenutak utakmice dogodio se u 50. minuti kada su bosanskohercegovački navijači bakljadom prekinuli susret uz povike "Savez, napolje", javlja Klix.ba.

Bare Knuckle Fighting Championship Prospect Series 2 iz Liverpoola u subotu od 21.00 samo na Voyo.

"Iako su do sada šutjeli i nisu se oglašavali o brojnim problemima u BiH nogometu, konačno su odlučili da na ovaj način dignu glas", piše spomenuti portal.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14.listopada samo na stream platformi Voyo.

Zatim su BiH Fanaticosi, ultra grupa koja prati reprezentaciju Bosne i Hercegovine, razvili poruku na kojoj je pisalo: "I pred Bogom i pred svijetom zavjet ćemo dati. Nikad Bosna, nikom Bosna, neće robovati".

Tako su bosanski ultrasi iskazali svoje nezadovoljstvo radom Saveza koji okrivljuju za poražavajuće stanje nogometa u zemlji. Prekid je trajao nekoliko minuta.