BEZ MODRIĆA I RONALDA DO ŠESTICE: / Real Madrid na impresivan način odgovorio Barceloni, Kovačić blistao

Nogometaši Real Madrida i Barcelone ostvarili su uvjerljive pobjede u susretima 34. kola Primere i ostali bodovno poravnati, no Kraljevski klub ima i utakmicu manje.

26.4.2017.
23:47
AFP, MIGUEL RIOPA

Real Madrid je u La Coruni pobijedio Deportivo 6-2. Trener Zinedine Zidane je odmarao Cristiana Ronalda, Tonija Kroosa, Luku Modrića i Karima Benzemu, zbog suspenzije je izostao Sergio Ramos, a zbog ozljede Gareth Bale, no Real je pružio sjajnu predstavu. Odlično je igrao i Mateo Kovačić koji je sudjelovao u akcijama kod dva gola.

BARCA UNIŠTILA FENJERAŠA: /

Pogledajte Rakitićeve asistencije, Messijeve čarolije i trenutak za povijest

Prvi put do petice bez Ronalda

Gosti su poveli već nakon 53 sekunde, a zabio je Alvaro Morata. Isco je u sedmoj minuti pogodio vratnicu, a isto je učinio i Asensio u 12 minuti. Na 2-0 povisio je James Rodriguez u 13. minuti, a akciju uoči gola poveo je Kovačić. James je zabio i u 66. minuti, a golove za Real postigli su i Lucas Vazquez (44), Isco (77) i Casemiro (87). Za Deportivo zabili su Florin Andone (35) i Joselu (84). Zanimljivo je spomenuti da je Real prvi put zabio najmanje pet golova u ligaškoj utakmici bez Cristiana Ronalda koji je došao na Santiago Bernabeu 2009. godine.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 78 bodova koliko ima i Real Madrid. Barça ima bolju razliku pogodaka, ali Real ima utakmicu manje.