BELUPO I RUDEŠ REMIZIRALI U PRVOJ UTAKMICI 8. KOLA HNL-A: / Bačelić Grgić promašio penal, Musa dobio crveni

Remi Belupa i Rudeša donio je gostima drugi prvenstveni bod

21.9.2018.
20:18
PIXSELL

U prvom susretu 8. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Rudeša odigrali 1-1 (0-0). U uzbudljivoj utakmici u Koprivnici Rudeš je osvojio drugi bod u dosadašnjem dijelu prvenstva, iako su veći dio susreta igrali s igračem manje.

U 31. minuti branič gostiju Maksim Oluić je rukom zaustavio loptu na putu prema mreži, a sudac Matoc ga je isključio i dosudio kazneni udarac za Slaven. Stipe Bačelić Grgić je jedanaesterac izveo jako loše i vratar Ivan Banić je obranio njegov udarac. U 55. minuti brojni napadi Slavena su se isplatili, a strijelac je bio Mate Jelić.

Bilo je i kartona

U 82. minuti igrač Slavena Musa je dobio crveni karton, a samo dvije minute kasnije Rudeš je izjednačio nakon akcije dvaju Vojkovića, koju je Lovre Vojković okončao preciznim udarcem s desetak metara.

Slaven je šesti s osam bodova, a Rudeš je ostao zadnji sa svega dva boda. Pred 1000 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Matoc iz Zaprešića.