Moćni Bavarci utrpali šest komada uoči otvaranja Lige prvaka s Dinamom

Protivnici Dinama imali su lagan posao na gostovanju

14.9.2024.
20:37
profimedia

Nogometaši Bayerna u subotu su u gostima svladali Holstein Kiel visokom 6-1 pobjedom i ostali na stopostotnome učinku u Bundesligi.

URODILO PLODOM /

Bivši igrač otkrio spartanske metode legendarnog Vahe: 'Eto što smo morali u 1 ujutro'

Pobjeda u trećem kolu Bundesligu uvertira je Bavaraca za otvaranje Lige prvaka u srijedu gdje im u goste na Allianz Arenu dolazi zagrebački Dinamo.

Bavarci su furiozno krenuli u utakmicu i poveli nakon samo 14 sekundi. Strijelac najbržeg pogotka sezone u Bundesligi bio je Musiala. Bayern je već nakon 13 minuta vodio 3-0. Najprije je u 7. minuti zabio Harry Kane, a zatim je šest minuta kasnije Remberg zatresao vlastitu mrežu.

Kane je došao i do hattricka pogocima u 43 i 91. minuti, a između njegova dva pogotka među strijelce se upisao i Olise. Za domaćine je utješni pogodak zabio Gigović u 82. minuti.

Bayern sad dočekuje Dinamo opušteno na vrhu ljestvice, dok je forma Plavih poljuljana nakon poraza od Hajduka.