BAYERN SA OSAM KOMADA POMEO SCHALKE NA STARTU NOVE SEZONE: / Prvaci Europe još su jednom pokazali što znači atomski nogomet

Inače, Leroyu Saneu ovo je bio debi u dresu Bayerna, a u njemu je upisao pogodak i dvije asistencije,

18.9.2020.
22:46

Minhenski Bayern uvjerljivo je krenuo u obranu naslova prvaka, u petak je u prvom kolu njemačkog prvenstva svladao Schalke 8:0.

Bila je to utakmica u kojoj su prvaci Europe pokazali svu raskoš svog talenta i uigranosti. Bavarski stroj jednostavno je pregazio nemoćne goste koji su uspjeli uputiti tek jedan udarac u okvir gola. Bayern ih je uputio 12, a tri četvrtine završile su u mreži momčadi iz Genselkirchena.

ŠEST JAKIH EUROPSKIH KLUBOVA OTIMA SE ZA IVANA PERIŠIĆA: /

'Manchester United već je uspostavio kontakt...'

Iživljavanje

Bayern je poveo već u četvrtoj minuti susreta, a strijelac je bio Serge Gnabry koji je suparničku mrežu zatresao još dva puta - u 47. i u 59. minuti.

Leon Goretzka je zabio za 2:0 u 19. minuti, a Lewandowski u 59. minuti za 3:0. Thomas Muller je u 70. minuti povećao na 6:0, Leroy Sane minutu kasnije zabija za 7:0, a u 81. minuti Jamal Musiala je strijelac za 8:0.

Inače, Leroyu Saneu ovo je bio debi u dresu Bayerna, a u njemu je upisao pogodak i dvije asistencije, dok je Jamal Musiala sa 17 godina i 205 dana postao najmlađi strijelac u povijesti Bayerna u Bundesligi. Sane je igrao na poziciji lijevog krila, na kojoj je prošle sezone igrao naš Ivan Perišić.