DRAMA U BUNDESLIGI / Bayern ponovno kiksao i dopustio Juranovićevom Union Berlinu da mu se primakne samo na bod zaostatka

Bavarci već tri bundesligaške utakmice ne znaju za pobjedu

28.1.2023.
21:36

Nogometaši Bayerna i Eintrachta odigrali su večeras u Münchenu neriješeno 1-1 u utakmici 18. kola njemačke Bundeslige, pa Bavarci već tri bundesligaške utakmice ne znaju za pobjedu.

LOŠ DAN ZA HRVATE /

Kraj nevjerojatnog niza Nike Kovača, Union Berlin bez Juranovića slavio u derbiju, Borussia ponizila Kramarićev Hoffenheim

Bayern je poveo golom Leroya Sanea u 34. minuti, a izjednačio je za Eintracht Francuz Randal Kolo Muani golom u 69. minuti.

Josip Stanišić je odigrao 90 minuta Bayern, a Kristijan Jakić je ušao u igru u 85. minuti za goste, dok je Hrvoje Smolčić ostao na klupi.

Bayern je trećim vezanim remijem u Bundesligi došao do 37 bodova i nalazi se na prvom mjestu, s bodom više od drugoplasiranog Union Berlina. Eintracht zauzima peto mjesto na tablcii sa 32 boda.