Nogometaši minhenskog Bayerna su u utorak, u Pekingu, odigrali prijateljsku utakmicu protiv tamošnje momčadi, Beijing Guoan, te su slavili s čak 6:0. Jedan je pogodak zabio i Mario Mandžukić.

24.7.2012.
16:28

Nisu imali igrači Bayerna milosti prema svom domaćinu, nakon osamnaest kola petoplasiranoj momčadi kineskog prvenstva. Po tri gola u svakom poluvremenu je Bayern zabio domaćem sastavu, a među strijelce se upisao i hrvatski nogometaš Mario Mandžukić.

Bio je hrvatski reprezentativac strijelac u 79. minuti za tadašnjih 5:0, a samo minutu kasnije je Mario Gomez zabio za konačnih 6:0.

Jedini dvostruki strijelac na ogledu je bio ovoljetno pojačanje Bayerna, povratnik u sastav Claudio Pizarro, dok su se još u strijelce upisali Arjen Robben i Thomas Müller.