DEBAKL / Bruka u Saarbrückenu: Trećeligaš u fotofinišu preokrenuo rezultat i izbacio Bayern iz Kupa!

Nevjerojatan preokret potpunih autsajdera

1.11.2023.
22:49

Minhenski Bayern je ispao u 1/16 finala DFB Pokala, nakon što ih je preokrenuo domaći Saarbrücken.

PROŠLI U ČETVRTFINALE /

Protivnici Gorice zabijali si autogolove, a krvnik Dinama i Hajduka ponovno je bio strijelac

Bavarci su poveli preko Mullera u 16. minuti, a trećeligaška momčad izjednačila je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena preko Patricka Sontheimera. U 96. minuti utakmice za potpuni delirij 16 tisuća navijača zaslužan je bio Gaus koji je pogodio za preokret i senzacionalan prolazak trećeligaša u narednu fazu Kupa.

Za vikend Bavarce čeka derbi protiv Borussije iz Dortmunda, koja je na Westfalenstadionu dominirala nad Hoffenheimom, šestim u Bundesligi. Slavili su 1-0 golom Marca Reusa u 43. minuti, dok Andrej Kramarić nije bio u sastavu gostiju.

Freiburg je neočekivano izgubio kod kuće 1:3 od drugoligaša Paderborna, dok je u dvoboju drugoligaša Magdeburg je na penale izbacio domaćina Kiela 6-5. Magdeburg je vodio s 2:0, pa su njegovi igrači potom postigli čak dva autogola, a u produžetku su primili gol u 123. minuti.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo