NISU SE PREDALI / Barcelona prekinula niz od šest pobjeda za redom: Remi za vrh ljestvice

Nogometaši Mallorce i Barcelone odigrali su 2-2 u susretu sedmog kola španjolske La Lige

26.9.2023.
23:46

Nogometaši Mallorce i Barcelone odigrali su 2-2 u susretu sedmog kola španjolske La Lige, ogledu u kojem se Barcelona dva puta vraćala iz zaostatka.

KRENULI POBJEĐIVATI /

Manchester United povezao dvije pobjede za redom za prolaz u Liga kupu

Mallorca je povela već u osmoj minuti, a veliku pogrešku vratara Barcelone Ter Stegena iskoristio je Muriqi za 1-0 domaćina. Gosti su izjednačili u 41. minuti kada je vrlo precizno, s 18 metara, potegnuo i pogodio Raphinha. Samo nekoliko minuta kasnije mogao je Brazilac dovesti Barcelonu u vodstvu, no njegova je šansa ostala propuštena, a Mallorca je brzo nakon toga opet povela. U trećoj minuti nadoknade prvog dijela Abdon Prats je zabio za 2-1.

Otvorena utakmica nastavljena je i u drugom poluvremenu, a novo rezultatsko priključenje Barcelona je ostvarila u 75. minuti nakon pogotka Fermina za 2-2.

Do kraja su obje momčadi imali prilike za treći pogodak i pobjedu, ali mreže su ostale mirne do posljednjeg sučevog zvižduka. Barcelona je ostala prva te uz pet pobjeda sada ima i dva remija. Mallorca se popela na 15. mjesto ljestvice.

U srijedu se za bodove bore Athletic - Getafe, Villarreal - Girona, Real Madrid - Las Palmas, Cadiz - Rayo Vallecano i Valencia - Real Sociedad, dok će u četvrtak igrati Granada - Betis, Celta - Alaves i Osasuna - Atletico.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo