BARCELONA OSVOJILA VALLADOLID: / Rakitić igrao čitavu utakmicu

Strijelac jedinog gola bio je Dembele u 57. minuti

26.8.2018.
0:06
AFP, Benjamin CREMEL

Španjolski nogometni prvak Barcelona u susretu je 2. kola kao gost svladao Valladolid sa 1-0 (0-0).

Strijelac jedinog gola bio je Dembele u 57. minuti. Zanimljivo, ali Dembele je postigao prvi gol za momčad ili klub po sedamnaesti put u karijeri desnom nogom.

‘ON JE JEDAN OD NAJBOLJIH NA SVIJETU’: Evo zašto je Barcelona za Rakitića odbila – bogatstvo

Duje Čop igrao za Valladolid

Ivan Rakitić odigrao je čitavu utakmicu za Barcelonu koja ima maksimalnih šest bodova, dok je Duje Čop igrao za Valladolid, koji je ostao na jednom bodu, od 70. minute. Posljednji put kad je Barcelona s 1-0 slavila na gostovanju u La Ligi bilo je na San Memesu 28. kolovoza 2016. godine.

Ranije u subotu Atletico iz Madrida je svom stadionu Wanda Metropolitano stigli svladavši Rayo Vallecano s minimalnih 1-0 (0-0). Strijelac pogotka vrijednog pobjede bio je francuski reprezentativac Antoine Griezmann u 63. minuti.

Kalinić na klupi

Hrvatski napadač Nikola Kalinić ostao je na klupi za pričuvne igrače Atletica. U prvoj utakmici subotnjeg programa Alaves i Betis su odigrali bez pogodaka 0-0.