BARCELONA GUBILA 2-0 DO 88. MINUTE PA IZBORILA BOD: / Suarez i Messi spasili Katalonce protiv Seville

Ludi povratak Barcelone u gostima

31.3.2018.
22:52
Screenshot

U 30. kolu španjolskog prvenstva Sevilla je u subotu na svom stadionu protiv vodeće Barcelone odigrala 2-2, ispustivši priliku da Barci nanese prvi poraz u Primeri.

REAL MADRID RUTINSKI PROTIV LAS PALMASA: Pogledajte kako je Modrić prevario cijelu obranu i idealno poslužio Balea

Sevilla je povela u 36. minuti pogotkom Franca Vazqueza, a na 2-0 povisio je Luis Muriel u 50. minuti. Leo Messi, koji zbog ozljede nije igrao za Argentinu u dvije prijteljske utakmice, bio je na klupi za pričuve, a u igru je ušao u 58. minuti kada je Barca već gubila 0-2.

Sevilla je nizala prilike, ali niti jednu nije uspjela realizirati i to je na kraju skupo platila. U manje od dvije minute primila je dva gola, prvo im je zabio Luis Suarez (88), a potom Lionel Messi (89). Ivan Rakitić odigrao je cijeli susret za Barcu, a u 87. minuti pogodio je stativu.