BARCELONA BEZ KAŽNJENOG MESSIJA DO 4. POBJEDE U NIZU: / De Jong i Puig zabili za Katalonce

24.1.2021.
19:34

Nogometaši Barcelone slavili su u 20. kolu Primere u gostima kod Elchea s 2:0, a pobjedom su se popeli na treće mjesto.

Katalonci su u Elche stigli bez Lea Mesija, ali su ipak stigli do četvrte prvenstvene pobjede u nizu.

Zasluge idu Nizozemcu Frenkie de Jongu koji je zabio u 39. minuti i mladom Riquiju Puigu, koji je minutu prije kraja zabio svoj prvi gol za Barcu.

Barcelona je treća s 37 bodova, sedam manje i dvije utakmice više od vodećeg Atletica, dok Real bježi tri boda. Elche je predzadnji sa 17 bodova.