PREOKRET U RIMU / Hrvatski veznjak s klupe gledao iznenađujući poraz svoje momčadi u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige

Nogometaši nizozemskog AZ Alkmaara došli su u utorak do vrijedne pobjede 2-1 (1-1) protiv Lazija na gostovanju u Rimu, u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige

7.3.2023.
21:04

Lazio je poveo u 18. minuti pogotkom Pedra na asistenciju Zaccagnija. No, gosti su u nastavku kreirali preokret.

NOVI IZAZOV /

Kraj jedne ere u Maksimiru: Kapetan Dinama ima novi klub, poznato koliko će zarađivati

Izjednačio je u 45. minuti Grk Vangelis Pavlidis nakon prodora i ubačaja Jespera Karlssona. Švedski napadač je asistirao i u 62. minuti, kad je mrežu zastresao Mađar Milos Kerkez za konačnih 2-1.

Toma Bašić je ostao na klupi za pričuve Lazija.

Uzvratna utakmica je na rasporedu 16. ožujka u Alkmaaru.