PREGLED LA LIGE / Atletico se približio Modriću i društvu na samo dva boda zaostatka: Hrvat opet sjedio na klupi

Real Betis je na svom Benito Villamarinu izgubio od Cadiza sa 0-2 ostavši bez važnih bodova u borbi za Ligu prvaka.

9.4.2023.
23:23

U susretu 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je na gotovanju pobijedio Rayo Vallecano sa 2-1 približivši se drugoplasiranom Realu na samo dva boda zaostatka.

SVE SE PROMIJENILO /

Tudor prosuo bodove na teškom gostovanju: Umjesto borbe za naslov, strepi za Ligu prvaka

Atletico je najveći dio posla obavio u prvom poluvremenu postigavši oba gola u razmaku od tri minute. U 22. minuti je Nahuel Molina doveo goste u vodstvo, a tri minute kasnije Mario Hermoso je povećao prednost.

Korak bliže slavlju Atletico je stigao u 62. minuti kada je Rayo ostao s igračem manje nakon što je isključen Florian Lejeune. Domaćin je do kraja susreta uspio smanjiti golom Frana Garcije u 85. minuti, no više od toga nije išlo.

Ivo Grbić je utakmicu pratio s gostujuće klupe za pričuve.

U ranije odigranom susretu nogometaši Almerije osvojili su važne bodove u borbi za prvoligaški spas nakon što su pobijedili Valenciju sa 2-1.