ZANIMLJIV DAN / Atletico kiksao kod kuće, davljenik upisao prvu pobjedu ove sezone: Villarreal teško stradao od posljednje momčadi lige

Atletico Madrid nije uspio svladati Getafe

4.2.2023.
21:32

Nogometaši Atletico Madrida i Getafea odigrali su večeras neriješeno 1-1, u utakmici 20. kola španjolske Primere na Wandi Metropolitano.

ČUDESNI ARGENTINAC /

Nezaustavljivi Messi bez Mbappea i Neymara vodio PSG do nove pobjede: Moćni Parižani bježe Tudoru osam bodova

Angel Correa postigao je vodeći pogodak za Atlético u 60. minuti, no gosti su došli do boda golom Enesa Unala u 83. minuti iz jedanaesterca. Nakon petog remija Atletico Madrid zauzima četvrto mjesto s 35 bodova, a Getafe je nakon petog vezanog susreta bez pobjede na pretposljednjoj 19. poziciji s 18 bodova. Hrvatski vratar Ivo Grbić ostao je na klupi za pričuve Atletica.

Nogometaši Elchea pobijedili su večeras na svom terenu ekipu Villarreala s 3-1 u utakmici 20. kola španjolske Primere. Domaći su poveli već u trećoj minuti, a strijelac je bio Pere Milla, a u 22. minuti Gerard Moreno poravnava rezultat. Milla postiže svoj drugi pogodak na utakmici u trećoj minuti nadoknade vremena iz jedanaesterca, a 30-godišnji napadač bio je precizan u 52. minuti s bijele točke za prvu ovosezonsku pobjedu Elchea u Primeri.

Villarreal je nakon drugog uzastopnog poraza na petom mjestu s 31 bodom, dok je Elche na posljednjem 20. mjestu sa samo devet bodova.