KAKVO IZNENAĐENJE / Veliki kiks Vrsaljkova Atletico Madrida, pretrpjeli su poraz od teškog autsajdera

Baskijska momčad povela je već u 4. minuti zahvaljujući golu glavom kapetana Victora Laguardie

25.9.2021.
17:13

Španjolski prvak Atlético Madrid doživio je prvi prvenstveni poraz izgubivši u 7. kolu na gostovanju kod fenjeraša Alavesa s 0-1, te je ostao drugi s dva boda manje od Real Madrida, koji navečer ugošćuje Villarreal.

Na malom stadionu Mendizorroza, u Vitoria-Gasteizu, španjolski prvak priznao je prvi neuspjeh u sezoni, tri dana prije važnog putovanja u Milan u utorak u Ligu prvaka.

POGODIO S IZMJENAMA /

Simeone pohvalio Vrsaljka nakon utakmice: Hrvat mu je bio 'joker' za pobjedu

'Ovakvu obranu treba nagraditi pobjedama'

Baskijska momčad povela je već u 4. minuti zahvaljujući golu glavom kapetana Victora Laguardie nakon kornera kojeg je izveo Rubern Duarte, a to je iznenađujuće bio i jedini gol na utakmici.

Colchonerosi su rijetko prijetili golu Alavésa, koji na zadnje četiri utakmice nije zabio gol. Šime Vrsaljko ušao je u 74. minuti kod Atletica.

"Alavés je u obrani igrao izvrsno. I sami smo dobili mnogo utakmica igrajući na način koji je danas igrao Alaves, a ovakvu obranu treba nagraditi pobjedama. I ne volim ekipe koje puno gube, jer će jednog dana pobijediti. I nažalost taj dan je došao upravo danas", kazao je trener Atletica Diego Simeone.