NOVI ŠOK ZA KATALONCE / Xavijeva ekipa tone sve dublje: Barcelona nakon 'lude' utakmice u Baskiji ispala iz Kupa kralja

Barcelona je dva puta dolazila do izjednačenja, ali treći put nije uspjela poravnati rezultat

21.1.2022.
0:11

Nogometaši Barcelone, aktualni pobjednici Kupa kralja, izgubili su u osmini finala tog natjecanja na gostovanju kod Athletic Bilbaa s 3:2.

HRVATSKI MAESTRO /

Luka Modrić zadivio Španjolce: 'Kao i uvijek, pokazao je da je s njim nogomet drugačiji...'

Athletic je poveo na samom početku utakmice, u 2. Minuti je zabio Iker Muniain, a Barca je izjednačila osam minuta kasnije preko Ferrana Torresa.

Bio je to prvi pogodak Torresa za Barcelonu od dolaska u katalonski klub ove zime.

Baski tri puta vodili

Mreže su nakon vatrenog otvaranja utakmice mirovale do same završnice. Prvo je Athletic ponovno poveo u 86. Minuti golom Iniga Martineza, a Barcu je u drugoj minuti sudačke nadoknade spasio Pedri koji je zabio za 2:2 pa je utakmica otišla u produžetke.

Athletic Bilbao - Barcelona

U posljednjoj minuti prvog produžetka Athletic je ponovno poveo golom Muniaina iz penala , a Barca je do kraja svim silama pokušavala ponovno izjednačiti, no nije uspjela.

[PROMO] Zavrti kolo besplatnih vrtnji na Arena casinu i preuzmi svoj poklon!