ATALANTA BOLJA OD SPAL-A, FROSINONE KREIRAO SENZACIJU: / Pašaliću skromna minutaža

Pašalić imao skromnu minutažu

10.2.2019.
17:22

U 23. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u nedjelju kod kuće protiv SPAL-a slavila sa 2-1 zahvaljujući boljem izdanju u drugom poluvremenu.

SPAL je poveo u 8. minuti golom Petagne, ali u drugom poluvremenu Atalanta je preokretom došla do pobjede, a strijelci su bili Josip Iličić (57) i Duvan Zapata (79). Mario Pašalić je u Atalanti imao skromnu minutažu, ušao je u igru u 78. minuti, dok je Lorenco Šimić ostao na klupi za pričuve SPAL-a.

INTER STIGAO DO PRVOG SLAVLJA OVE GODINE: /

Perišić odigrao jednu od ključnih uloga za pobjednički gol

Frosinone iznenadio Sampdoriju

Predzadnji Frosinone iznenadio je u gostima Sampdoriju, pobijedivši sa 1-0 pogotkom Daniela Ciofanija u 25. minuti.

Bologna i Genoa podijelili su bodove odigravši 1-1 u prvoj utakmici nedjeljnog programa talijanskog prvenstva. Bolognu je u vodstvo doveo Destro u 17. minuti, a izjednačujući pogodak postigao je Lerager u 33. minuti.

Inter bolji od Parme

Dan ranije nogometaši Intera su kao gosti svladali Parmu sa 1-0. Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Lautaro Martinez u 79. minuti, a akciju za pogodak započeo je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je na sredini igrališta oduzeo loptu veznjaku Parme. Perišić je odigrao svih 90 minuta za Inter, baš kao i Marcelo Brozović, dok Šime Vrsaljko zbog ozljede koljena nije konkurirao za nastup.

Također, u subotu su igrali Fiorentina i Napoli, a završilo je 0-0. Marko Pjaca opet je ostao na pričuvnoj klupi Fiorentine.

Večeras se još sastaju Sassuolo - Juventus, te AC Milan - Cagliari.

REZULTATI: Bologna 1 Destro 17 Genoa 1 Lerager 33 - - - Sampdoria 0 Frosinone 1 Ciofani 25 - - - Atalanta 2 Iličić 57, Zapata 79 SPAL 1 Petagna 8 - - - Torino 1 Aina 31 Udinese 0