ASISTENCIJA HRVATSKOG NAPADAČA: / 'Zločesti dečko' Balotelli isključen u sudačkoj nadoknadi

U 19. kolu nogometnog prvenstva Francuske vodeća Nica je remizirala, dok su njeni pratitelji Monaco i Paris Saint Germain upisali pobjede.

21.12.2016.
23:30

Nica je protiv Bordeauxa odigrala 0-0, a u sudačkoj nadoknadi utakmice isključena su dvojica igrača Nice, Mario Balotelli i Younes Belhanda. Zločesti dečko talijanskog nogometa dobio je izravan crveni karton zbog neopreznog i oštrog starta na Igoru Lewczuku.

Pobjede Monaca i PSG-a

Subašićev Monaco na domaćem je terenu protiv Caena slavio s 2-1 golovima Falcaa (48 - 11m) i Bakayoka (76). Utješni pogodak za Caen, koji je 40 minuta imao igrača manje, zabio je Herve Bazile u sudačkoj nadoknadi (90+4) na asistenciju hrvatskog napadača Ivana Santinija.

Santini je bio najopasniji igrač Caena, u 16. minuti pogodio je gredu, a još dva puta zaprijetio je u završnici utakmice, u 78. i 80. minuti, ali bio je trunku neprecizan. Santini je najbolji strijelac kluba u jesenskom dijelu sezone s osam golova. Reprezentativni vratar Danijel Subašić po običaju branio je cijeli susret za Monaco.

SRPSKI BRANIČ NE MISLI SE ISPRIČATI HRVATU: /

'Udario sam ga, nisam se mogao suzdržati'

U posljednjem kolu jesenskog dijela Paris Saint Germain je uvjerljivo svladao Lorient s 5-0, došavši na pet bodova zaostatka za Nicom.