ARSENAL SE POBJEDOM NAJAVIO DINAMU: / Nigerijski tinejdžer u 90. minuti spasio City

Nogometaši Arsenala uspješno su odradili "domaću zadaću" ovog vikenda u Premiershipu, golovima Thea Walcotta (31.) i Oliviera Girouda (85.) za 2:0 uspješno su riješili Stoke na Emiratesu.

12.9.2015.
18:46

Momčad Arsenea Wengera na uvjerljiv je način došla do treće pobjede u 5. kolu engleskog prvenstva. Walcott je iskoristio dodavanje Mesuta Özila nakon pola sata igre. Topnici su cijelu utakmicu redali prilike pred Butlandovim vratima, a priču je zaključio Giroud nakon Cazorlinog slobodnog udarca.

Ušao u 89., zabio u 90.

Manchester City je krenuo u sezonu kao Chelsea lani. Momčad Manuela Pellegrinija upisala je i petu pobjedu u pet utakmica. Ali, ovaj put nije bilo tako lako. Junak "građana" zove se KelechiIheanacho, kojeg je trener uveo u 89. minuti, a 19-godišnji Nigerijac mu se odužio pogotkom u 90.!

City je vodeća momčad Premier lige s 15 bodova, dok je Arsenal drugi s pet bodova manje.