TOPNICI NA PLUS OSAM / Arsenal dobio Tottenham i povećao prednost na vrhu Premier lige: Ivan Perišić dobio samo 15-ak minuta

Vodeći sastav engleskog nogometnog prvenstva Arsenal povećao je svoju prednost pred prvim pratiteljem Manchester Cityjem na osam bodova 2-0 (2-0) gostujućom pobjedom protiv najljućeg rivala Tottenham Hotspura u susretu 19. kola

15.1.2023.
19:35

Arsenal je poveo u 14. minuti nakon neshvatljive pogreške vratara Tottenhama Huga Llorisa.

NEVJEROJATNE SCENE /

Sudac morao biti zamijenjen: Dobio snažan udarac u glavu pa iznesen na nosilima uz ovacije cijelog stadiona

Saka je "mrtvog kuta" uputio snažan udarac koji bi prošao paralelno s gol-linijom, ali Lloris se odlučio pokušati uhvatiti loptu koja ga je pogodila u prsa i odbila se preko linije.

Konačni rezultat postavio je kapetan Arsenala Martin Odegaard preciznim prizemnim udarcem sa 20-ak metara.

Arsenal sada ima 47 bodova, osam više od drugog Manchester Cityja, a devet više od trećeg Newcastle Uniteda i četvrtog Manchester Uniteda.

Ivan Perišić ušao je u igru za Tottenham, koji je peti sa 33 boda, tek u 75. minuti.