ARGENTINA REMIZIRALA S PARAGVAJEM, MESSI TRAGIČAR: / VAR mu je zbog jednog detalja poništio gol iz penala

13.11.2020.
11:14

U južnoameričkim kvalifikacijama za SP 2022. nogometaši Argentine noćas su u Buenos Airesu protiv Paragvaja odigrali 1:1, a oba gola su postignuta u prvom poluvremenu.

Nakon uvodnih pobjeda protiv Ekvadora i Bolivije nogometaši Argentine očekivali su još jedan trijumf. Na praznom stadionu Bombonera napadački trojac domaćina činili su Messi, Lucas Ocampos iz Seville i Interov golgeter Lautaro Martínez. Argentinci su bili nadmoćni, imali su dosta lijepih prigoda, ali nisu uspjeli doći do pobjede.

POZNATE SU SVE SKUPINE EUROPSKOG PRVENSTVA: /

Evo kad, s kim i gdje igra Hrvatska te kako će izgledati cijelo natjecanje

Poveli su gosti u 21. minuti iz penala, a strijelac je bio napadač argentinskog San Lorenza Ángel Romero. Argentina je izjednačila nakon kornera u 41. minuti. Giovani Lo Celso je ubacio, a napadač Stuttgarta Nicolás González je glavom pogodio za 1:1.

U 58. minuti Lionel Messi je zabio pogodak, ali nakon upotrebe VAR-a sudac ga je poništio zbog prekršaja koji se dogodio pola minute prije gola.

U drugom susretu 3. kola južnoameričkih kvalifikacija Bolivija je u La Pazu izgubila od Ekvadora sa 2:3, a pobjednički gol za goste postigao je Carlos Gruezo u 88. minuti iz penala. Bio je to treći poraz Bolivije, koja je ostala na nula bodova kao i Venezuela.