ANTE REBIĆ NIKAD NIJE BIO OVOLIKO KRITIZIRAN, IZAŠAO I UVREDLJIV VIDEO O HRVATU: / 'Pa ja ne znam ni izgovoriti ime te momčadi...'

Hrvatski reprezentativac ove sezone nije bio u golgeterskoj formi kakva se od njega očekivala pa je bijes navijača, ali i medija u neku ruku razumljiv

26.2.2021.
11:40

U jučerašnjim susretima Europske lige Milan je daleko teže nego što se očekivalo preskočio Crvenu zvezdu. Nakon beogradskih 2:2, u uzvratu na San Siru je bilo 1:1 i talijanski velikan je prošao dalje zbog više golova u gostima.

Milan je poveo u 9. minutio golom Kessiea iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ben Nabouhane u 24. minuti. Na početku drugog dijela Stefano Pioli je u igru uveo Zlatana Ibrahimovića i Antu Rebića, ali više nije bilo golova.

Rebić je u 53. minuti imao lijepu priliku, ali nije uspio zabiti. Gosti su od 70. minute igrali bez isključenog Gobeljića.

MILAN IZBACIO ZVEZDU: /

Rebić skoro zabio srpskom velikanu, Česi priredili najveće iznenađenje 16-ine finala

'Rebić je bio guzica'

Talijanski mediji i nogometna javnost danas su posebno "nabrijani" na Rebića. U svim talijanskim listovima koji su davali ocjene igračima dobio je niske ocjene i okarakteriziran je kao jedan od najlošijih pojedinaca u momčadi Milana.

Hrvatski reprezentativac ove sezone nije bio u golgeterskoj formi kakva se od njega očekivala pa je bijes navijača, ali i medija u neku ruku razumljiv. Na društvenim mrežama osvanula je i kompilacija Rebićevih pogrešaka iz utakmice sa Zvezdom na kojem piše: "Ante Rebić danas je bio guzica."

Jedan od korisnika napisao je: "Ovo je Ante Rebić, profesionalni nogometaš protiv momčadi kojoj jedva da znam izgovoriti ime". Video pogledajte OVDJE.