NEZAUSTAVLJIVI ANDREJ /

Kramarić zabio hat-trick za pobjedu Hoffenheima u prvoj utakmici nove sezone Bundeslige

Kramarić je u sjajnoj golgeterskoj formi

24.8.2024.
16:10

Andrej Kramarić zabio je tri gola u domaćoj pobjedi svog Hoffenheima protiv Kolna 3:2 u 1. kolu nove sezone Bundeslige.

PREMIER LIGA /

Manchester United izgubio na prvom gostovanju ove sezone u sudačkoj nadoknadi

Prvi pogodak Kramarić je zabio u 6. minuti utakmice iz jedanaesterca, a pola sata kasnije 'Krama' je zabio i gol za 2:0. Koln je u drugom poluvremenu uspio smanjiti na 2:1, a u 87. minuti Andrej zabija treći pogodak za 3:1.

Kod prvog pogotka, Kramarić je bio precizan iz najstrože kazne koja je dosuđena nakon faula nad igračem Hoffenhaima u šesnaestercu Kolna, a za drugi gol je pogodio nakon asistencije Bultera.

Rezultatom 2:0 je završeno prvo poluvrijeme, a u nastavku je Koln smanjio na 2:1 pogotkom Bernhardssona u 63. minuti.

U završnici utakmice, 87. minuti, Kramarić je zabio i treći pogodak za 3:1, a dvije minute kasnije Machino smanjuje na 3:2 i tim je rezultatom utakmica završena.

Igrala još dva Hrvata

Nediljko Labrović debitirao je u Bundesligi na vratima Augsburga u 2-2 (2-1) domaćem remiju protiv Werdera. Strijelci za domaće bili su Rexhbecaj (16) i Essende (35), a za goste Agu (12) i Njinmah (58).

Jakov Medić igrao je do 86. minute za Bochum u 0-1 (0-0) porazu kod RB Leipziga koji je do pobjede stigao golom Nuse (59).