ANDREJ KRAMARIĆ SRUŠIO BORUSSIJU: / Nezaustavljivi Dalićev adut fantastično je pogodio u 87. i bacio navijače u trans

Andrej Kramarić zabio svoj peti gol sezone

20.12.2019.
22:59

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić postigao je pobjednički pogodak u 2:1 (0-1) domaćoj pobjedi Hoffenheima protiv Borussije iz Dortmunda u susretu 16. kola njemačkog prvenstva odigranom u petak navečer. Kramarić je pogodio odličnim udarcem glavom sa 10-ak metara u 87. minuti nakon što je odigrao dupli pas s Adamyanom kojim je osigurao tri boda svojoj momčadi.

Gol glavom iz pada

Adamyan je primio loptu od Kramarića na lijevoj strani, Hrvat se odmah nakon toga sjurio u prostor i znalački zabio glavom nakon dobrog centaršuta u blizini trojice krivo postavljenih igrača Borussije u obrani. Također, njegov pogodak čini posebnim i to što je došao u padu, nakon čega je ipak zahvatio loptu i matirao gostujućeg vratara Burkija...

U DVOBOJU VATRENIH JEDVAJ BOLJI OD KRAMARIĆA: /

Augsburg stigao do vrijednih bodova kod Hoffenheima

Borussia u prvom poluvremenu povela golom Goetzea

Borussia je u prvom poluvremenu povela golom Goetzea u 17. minuti, a na 1-1 poravnao je Adamyan u 79. Kramariću, koji je odigrao svih 90 minuta, ovo je peti pogodak u prvenstvu ove sezone. Hoffenheim je s tri nova boda skočio na šesto mjesto ljestvice sa 27 bodova, dok je Borussia ostala četvrta sa 30. Borussiji je ovo treći poraz sezone, a Hoffenheim se pobjedom ubacio na mjesta koja vode u Europu. Kakav krasan je ovo božićni poklon navijačima Hoffenheima.

RB Leipzig i Borussia Moenchengladbach na vrhu Bundeslige

Vrijedi spomenuti kako su na vrhu njemačkog prvenstva RB Leipzig i Borussia Moenchengladbach sa po 34 boda.