Andrea: 'Moj Dudu je opet morao biti spasitelj!'

Ponosna Andrea pazila je na zaigranu kćer Lorenu, na licu osmijeh od uha do uha, njezin je suprug ponovno 'spasio' stvar.

7.9.2011.
12:57

"Opet je morao biti spasitelj. Bravo on! U srijedu već putuje u Ukrajinu, a ja dolazim tek za tjedan dana, tako da nećemo moći proslaviti kako spada. Ali, naći ćemo mi već načina da se proveselimo", ispričala nam je Andrea.

S obitelji je, ovoga puta kao gledatelj, na Maksimiru uživao i Dinamov trener Kruno Jurčić.

"Izvanredno! Ovo je ekspanzija hrvatskog nogometa, i na klupskoj i na reprezentativnoj razini. Samo da takvih pobjeda bude više", kaže trener Modrih.

Giovanni Rosso, koji je u Izraelu gradio karijeru, nije imao podijeljene osjećaje.

"Ma bili smo bolji i Luka se pokazao onako kako smo htjeli. Srećom, moji Židovi nam nisu zagorčali život", rekao je Rosso.

Nogometni portal Goal.com sastavio je najbolju momčad od igrača koji su u utorak nastupali za svoje reprezentacije u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. U nju je uvrstio i hrvatskog napadača Eduarda da Silvu.

Šahtarov napadač ušao je u igru u drugom poluvremenu utakmice protiv Izraela u Maksimiru, te je dvama pogocima, u 55. i 57. minuti, odigrao golemu ulogu u preokretu od 0:1, nakon prvih 45 minute, do konačne pobjede 3:1 izabranika hrvatskog izbornika Slavena Bilića.