ALEN HALILOVIĆ JUNAK POBJEDE LAS PALMASA: / Hrvat pogodio s 15 metara i produžio nadu svom klubu

Halilović, koji je u igru ušao u 62. minuti, pogodio je sa 15 metara donji desni kut nemoćnog vratara gostiju u 90. minuti utakmice.

5.2.2018.
23:08
Screenshot

Mladi hrvatski nogometaš, 21-godišnji Alen Halilović svojim je prvim ovosezonskim pogotkom osigurao 1-0 (0-0) pobjedu Las Palmasu protiv Malage u derbiju začelja španjolskog nogometnog prvenstva.

REPOVI NAKON KATALONSKOG DERBIJA: Igrač Espanyola nazvao Umtitija ‘crnim gov*om’ pa se neobičnim izgovorom branio od rasizma

Halilović, koji je u igru ušao u 62. minuti, pogodio je sa 15 metara donji desni kut nemoćnog vratara gostiju u 90. minuti utakmice i tako produžio nadu u ostanak u ligi Las Palmasa.

Bio je ovo šesti Halilovićev nastup za Las Palmas ove sezone. Pretposljednji Las Palsma sada ima 17 bodova kao i 18. Deportivo iz A Corune, dok je Malaga uvjerljivo posljednja sa 13 bodova. Ta se tri kluba nalaze u zoni ispadanja, a ispred njih je Levante sa 20 bodova.

Na vrhu je Barcelona sa 58 bodova, devet manje ima drugi Atletico iz Madrida.