Sjajna večer za Hrvate u Nizozemskoj: Halilović i Mitrović upisali su se u strijelce

Sjajna večer za hrvatske nogometaše u nizozemskome prvoligašu

16.8.2024.
22:06

Hrvatski nogometaši Alen Halilović i Josip Mitrović bili su strijelci za Fortunu iz Sittarda u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Almere Cityja u susretu 2. kola nizozemskog prvenstva.

Njemački kup /

Stručnjak za penale: Četvrtoligaš skoro šokirao Hoffenheim, Kramarić siguran u raspucavanju

Halilović je zabio prvi gol na utakmici u 24. minuti, dok je Mitrović postavio konačni rezultat u 73. minuti. Između njih mrežu domaćih pogodio je još i Petterson u 68. minuti.

Halilović i Mitrović igrali su do 76. minuti, a umjesto Halilovića na teren je stupio Ante Erceg.

Fortuna nakon dva kola ima maksimalnih šest bodova, dok je Almere City bez bodova.