GOLIJADA /

Aktualni svjetski doprvaci kaznili suparnike: Uvjerljivo do pobjede na startu prvenstva

U nastavku susreta Argentina je zabila još pet golova, a strijelci su bili Rosa, Borruto, Arrieta i Bolo

15.9.2024.
19:11
profimedia

Aktualni svjetski doprvak, reprezentacija Argentine otvorila je Svjetsko prvenstvo u futsalu u Uzbekistanu uvjerljivom, 7-1 pobjedom protiv Ukrajine.

ODLIČNA FORMA /

Livaković opet briljira u Turskoj: S druge strane među poraženima bio je Dinamov 'izdajnik'

Ukrajinci su poveli u 18. minuti golom Šoturame, no Gauči su do poluvremena okrenuli rezultat golovima Brandija (19) i Arriete (19).

U nastavku susreta Argentina je zabila još pet golova, a strijelci su bili Rosa (21), Borruto (30, 40), Arrieta (32) i Bolo (37).

U drugom susretu skupine C, Afganistan je pobijedio Angolu sa 6-4.

U skupini D Španjolska je remizirala 1-1 protiv Kazahstana, dok je Libija sa 3-1 porazila Novi Zeland.

Španjolska je bila treća na posljednjem EURO-u, dok je Kazahstan osvojio četvrto mjesto na posljednjem World Cupu.

Zanimljivo, Kazahstan je poveo već u sedmoj sekundi utakmice golom Birzhana Orazova, a izjednačio je Jesus Gordillo u 17. minuti.