OVA JE JEDNA OD JAČIH / Ako se još uvijek pitate što je to predasistencija i zašto je Luka Modrić njihov kralj, evo perfektnog primjera

26.4.2022.
21:55

Nogometaši Real Madrida katastrofalno su otvorili prvu utakmicu polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja na Etihadu. Real je nakon deset minuta igre gubio 2:0 i City je toliko navaljivao da je moglo biti i puno više, ali Španjolci su se sredinom poluvremena konsolidiriali i uzvratili.

Visoki pritisak Reala urodio je plodom u 33. minuti kada je Karim Benzema sjajno pospremio predivnu loptu Mendyja u mrežu. No, zanimljivo je kako je loptu presjekao Luka Modrić i zatim je gurnuo Mendyja u šansu za centaršut s lijeve strane.

ŠKOLSKA AKCIJA /

Modrić je zaplivao, ostali su promatrali gol u nevjerici. Pogledajte prekrasan De Bruyneov pogodak Realu

Ako ste se do sada pitali što je to predasistencija, zašto Modrića zovu kraljem istih i kako se ona uopće definira, evo vam savršen primjer.

Pogodak Benzeme i predasistenciju Modrića pogledajte OVDJE.