KIKS AKTUALNOG PRVAKA / AEK pola sata imao igrača više i prednost pa ispustio pobjedu: Vida još jednom odigrao svih 90 minuta

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za AEK koji se nalazi na trećem mjestu ljestvice te ima 32 boda.

21.12.2023.
18:38

Premda je bio veliki favorit, a ujedno je u posljednjih pola sata imao igrača više, AEK je odigrao samo 2-2 na gostovanju kod Panserraikosa, u ogledu 15. kola grčke nogometne Superlige.

NISU KAO ZVEZDA /

Dinamo odlučio hoće li u Superligu: 'Želimo podržali vrijednosti koje definiraju europski nogomet'

Golom Rote AEK je poveo u 16. minuti, ali je u 39. domaćin izjednačio pogotkom Thymianisa. Na odmor je AEK ipak otišao uz prednost i to nakon što je u 45. minuti za 2-1 zabio Levi Garcia.

U 64. minuti domaći igrač Bergstroem je dobio crveni karton čime je AEK došao sasvim blizu pobjede. Ali, unatoč igraču više i golu prednosti AEK nije izdržao do kraja, već je u 94. minuti Thymianis postigao svoj drugi gol na utakmici i postavio konačnih 2-2.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za AEK koji se nalazi na trećem mjestu ljestvice te ima 32 boda. Isti broj bodova ima drugoplasirani PAOK, dok je na prvom mjestu Panathinaikos s 34 boda.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.