POGLEDAJTE KAKO TRPA NIKSI / Vlašić se tek jučer vratio u Torino, a već danas zabio dva gola u pobjedi: Kako li je samo lijepo zabio drugi gol

Nema odmora za Nikolu Vlašića nakon trećeg mjesta na Svjetskom prvenstva u Kataru s Hrvatskom

28.12.2022.
18:06

Nikola Vlašić jučer se vratio u Torino, a već danas bio je strijelac dva gola u prijateljskoj utakmici i pobjedi 4:1 protiv Monze.

SNOVI SE OSTVARUJU /

Djed Mraz ipak postoji? Prije šest mjeseci otkrio gdje želi igrati, danas ga taj velikan kupio za 12 milijuna eura

Torino je poveo autogolom Marlona, da bi na 2:0 povisio Vojvoda, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Vlašić je ušao u igru u 60. minuti, a onda u 66. i 68. minuti zabio je za velikih 4:0 Torina. Posebno je lijep bio gol za 4:0.

Konačnih 4:1 postavio je Caprari.

Bio je to dvoboj dva talijanska prvoligaša, a trenutačno je Torino, sastav kojeg vodi hrvatski strateg Ivan Jurić, na devetom mjestu ljestvice, dok je Monza na 14. poziciji.

Talijanska Serie A se nastavlja 4. siječnja utakmicama 16. kola kada će Torino dočekati Veronu, dok Monza gostuje kod Fiorentine.